“Alüminyum Pergola, Pergola Alüminyum, Alüminyum Pergola Sistemleri”

Alüminyum Pergola

Bioklimatik alüminyum pergola, açık havada ekstra bir yaşam alanı oluşturmanıza olanak tanır. Arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte vakit geçirebileceğiniz rahat bir yer mi arıyorsunuz? Bu modern alüminyum pergola sistemleri her yıl keyfini çıkarabileceğiniz yaşam tarzınıza uyumlu tasarlanmaktadır.

Tüm bioklimatik pergola sistemlerimiz ister bağımsız ister cepheye bağlı olsun, alüminyum bir çerçeveye dayanmaktadır. Sayısız seçenek, pergolanızı ihtiyaçlarınıza göre tamamen özelleştirebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca seçenekler arasında otomatik güneş kırıcı, daha fazla atmosfer yaratmak için LED aydınlatma ve hatta ses ve ısıtma elemanları yer alıyor. Seçim sizin!
Alüminyum pergola Sistemleri çeşitliliği fazla ve sağlam ürünlerdir. Ayrıyeten Tıpkı motorlu pergolalarımız gibi onlarca yıldır çatlama, bükülme, ayrılma veya termit hasarı olmaksızın hava ve yangına dayanıklıdır.

Alüminyum Pergola ürünlerinin normal motorlu pergola sistemlerine göre üç avantajı vardır:

  1. Daha uzun kullanım ömrüne sahiptir.
  2. Daha yalıtımlıdır.
  3. Görsel estetik açısından daha gelişmiştir. 

Alüminyum pergola sistemlerinin altmış yıla kadar dayanma ömrü vardır. Ömür boyu (ve devredilebilir) bir garantiyle gelir. Çeşitli renk çeşidi, kesim stili ve farklı yapısal konfigürasyonlar ile isteiğinize bağlı olarak tasarımlar sunmaktayız.

alüminyumpergola, aluminumpergola, alüminyum pergola