Maltepe’nin güzellikleriyle ünlü bölgesinde, dış mekanlarınıza estetik ve işlevsel bir dokunuş katmak için ideal olan Maltepe tente pergola sistemleri, yaşam alanlarınızı daha konforlu ve şık hale getiriyor. Maltepe’nin dinamik atmosferine uyum sağlayan bu özel çözümler, açık alanlarınızı daha verimli ve kullanışlı bir hale getirerek keyifli anlar yaşamanıza olanak tanır.

Maltepe tente pergola, güneşli ve yağmurlu günlerde dış mekanlarınızı koruyarak mevsim değişikliklerine anında adapte olmanızı sağlar. Açılır-kapanır özelliği sayesinde hava koşullarına göre rahatlıkla ayarlanabilir, güneşin zararlı ışınlarından korunmanıza yardımcı olur.

Değerli müşterimiz Ergin Bey’in İstanbul Maltepe’deki terasındaki boş alanı yaz kış keyif sürecekleri harika bir mekana çevirdik. Siz de mekanlarınıza konfor sağlamak için bize ulaşın.

☎️ +90 530 644 99 83

Acilir Tente Pergola Aluminum Pergola Alüminyum Pergola Automatic Pergola Automatic Rail Awning Awning Pergola Bioclimatic Pergola Bioclimatique Pergola Bioklimatik Cam Tavan Bioklimatik Pergola Bioklimatik Pergole Cam Tavan pergola Pergola Awning Pergola Modelleri Rolling Roof Tente Pergola İstanbul Pergola Tente