Kartal’ın modern ve gelişmiş atmosferine uyum sağlayan Rolling Roof sistemleri, dış mekanlarınıza estetik ve işlevsel bir dokunuş katıyor. Kartal Rolling Roof açık alanlarınızı daha esnek ve kullanışlı hale getirerek, mevsim değişikliklerine uyum sağlayan bir çözüm sunar.

Bu özel çatı sistemleri, güneşli ve yağmurlu günlerde dış mekanlarınıza koruma sağlayarak keyifli anlar yaşamanıza olanak tanır. Açılır-kapanır özelliği sayesinde hava koşullarına göre rahatlıkla ayarlanabilir, güneşin zararlı ışınlarından korunmanıza yardımcı olur.

Değerli müşterimiz Melike Hanım’ın İstanbul Kartal’daki balkonu için  Rolling Roof Sistemi ve Sürme Cam ile yaz kış keyif sürecekleri harika bir mekana çevirdik. Siz de balkonlarınızda dört mevsim yaşanacak alan için bize ulaşın.

☎️ +90 530 644 99 83

Acilir Tente Pergola Aluminum Pergola Automatic Rail Awning Awning Pergola Awnings Bioclimatic Pergola Bioclimatique Pergola Bioklimatik Cam Tavan Bioklimatik Pergole Cam Tavan Motorlu Tente pergola Pergola Awning Pergola Modelleri Rolling Roof İstanbul Pergola Tente