Pergola Nedir?

Pergola açılma kapanma özelliği ile güneş ya da yağmur tarzı dış etkenlerden koruma sağlar. Oturulan çeşitli alanlarda kullanılabilen ve oturulan alanın üstünü kapatmaya yarayan sistemlerdir. Ayrıca Pergola sistemlerinin yapım imal aşamasında çeşitli malzemeler kullanılır.

Pergola sistemleri, ergonomik tasarımlarıyla dört mevsim bir alanın kullanılmasına olanak verir. Ayrıca renk ve tür olarak, tüm mimari yapı ve projelere uyum sağlar. Böylelikle kattığı değer ile görsel yönden de alanların zenginleşmesini sağlar. Böylece yaşam kalitesini yükselten bu ürünler estetik açıdan da son derece doyurucu mekanlara ulaşmaya imkan verir.

Pergola Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Tüm mevsimlerde kullanılması planlanan her türlü alanda açılır kapanır özellikli pergola sistemleri rahatlıkla uygulanabilir. Örnek olarak verandalarda, kahvaltı salonu, kafeterya, restoran ve lokanta gibi türlü mekânlarda, açık havada bulunan yaz ya da kış bahçelerinde, havuzlarda ve daha birçok yerde bu sistemler tercih edilerek bahse konu alanın üstü isteğe göre açılıp kapatılabilir.

PERGOLA

Pergola Hizmet Bölgelerimiz