Giyotin Cam Sistemleri

Dikey hareketli cam sistemleri, manuel ve otomatik çalışma modlarında her yerde kullanılan fonksiyonel cam panellerdir. Giyotin cam Sistemleri Ses ve ısı yalıtımı mükemmeldir ve rahat bir kullanıma sahiptir.

Giyotin Cam Özellikleri

Kapı ve bir yerden başka bir yere geçiş olarak kullanılan dikey cam, teknik olarak alttan dikey ve geriye doğru hareket eden kayar cam sistemidir. Giyotin Cam Sistemleri ve giyotin cam kapı kafede, restoranda, balkon, çatı, teras veya oda bölme, ses ve ısı yalıtımı da sağlayan cam bölme olarak oldukça kullanışlıdır. Akıllı ev sistemlerinin de gözdesi olan giyotincam, açık alanları kapatan ve yaşam alanlarını tek dokunuşla daha işlevsel hale getiren panellerdir.
Camın sağladığı görüş açısı, doğa ile iç içe mekanlar yaratmada mükemmeldir. Hareketli küpeşte sistemleri, mekana göre modifiye edilebilen, malzeme yapısı ile üst düzey güvenlik ve emniyet sağlayan kaliteli ve fonksiyonel ürünlerdir.
Çelik milli silindir veya İtalyan triger kayışı kullanılarak tasarlanan ve uygulanan Giyotin cam, uzun yıllardır ilk günkü kalitesi olarak kullanılmaktadır.
Müşteri talebine göre motorlu veya manuel olarak tasarlanmaktadır.
Kar, yağmur veya rüzgar gibi olumsuz hava koşullarına dayanıklıdır.
Pencereler, teraslar, balkonlar, kış bahçeleri, vitrin, havuz, kapı geçişleri ve oda bölmelerinde kullanılır.
Hareketli ve sabit parçalardan oluşur.
Görüş alanını engellemez. Çocuk güvenliği ve hırsızlar için kullanılan hareket sensörlü modellerdir.
Alüminyum profiller istenilen renge boyanabilmektedir.

Giyotin Cam ile Şık Tasarımlar

Kusursuz bir kullanıma sahip olan otomatik cam sistemleri aynı zamanda kusursuz bir görünüme de sahiptir. Görüş alanı olarak son derece konforlu mekanlar yaratan cam paneldir. Işığı engellemez. Isı ve ses yalıtımı için mükemmel olan cam balkon yağmura, rüzgara ve kara karşı dayanıklıdır. Ayrıca  temizlenmesi kolaydır. Mağaza vitrinlerinde, kafe ve restoranlarda, balkon ve teraslarda fonksiyonelliği ile ön plandadır.

Giyotin Cam Fiyat

Ürünümüzün m2 fiyatı kullanılan malzemeye, motorlu veya manuel mekanizmaya ve ölçülere göre değişmektedir. Fiyat teklifi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle giyotin cam şıklığını ve kalitesini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

 

giyotin cam temizliği,  giyotin cam Kagithane , giyotin cam hesaplama, giyotin cam fiyat hesaplama, giyotin , otomatik cam sistemleri, giyotin cam Sakarya, giyotin cam albert genau, giyotin cam Atakent, giyotin cam Arnavutköy, giyotin cam Sultanahmet, giyotin cam Bahçelievler, giyotin cam Çavuşoglu, giyotin cam modelleri, giyotin cam Sarıyer, giyotin cam üreticileri, giyotin cam Erenköy, giyotin cam uygulamaları, giyotin cam balkon görselleri, giyotin cam balkon modelleri, giyotin cam antalya, giyotin cam Küçükyalı, giyotin cam Yeniköy, giyotin cam kayseri, giyotin cam kayışı, giyotin cam sistemleri istanbul, giyotin cam cafe, ısıcamlı giyotin cam, giyotin cam balkon istanbul, giyotin cam balkon ankara, giyotin cam tavan, giyotin cam Ortaköy, giyotin cam Ataşehir, giyotin cam Çekmeköy, giyotin cam Bursa, giyotin cam balkon nasıl temizlenir, giyotin cam kış bahçesi, giyotin cam ümraniye, giyotin cam Okmeydani, giyotin cam Beylerbeyi, giyotin cam balkon, giyotin cam Tuzla